Wizyty

Jak przygotować się do wizyty?

Po telefonicznym zarejestrowaniu się na konsultacje otrzymasz mailowo:
– dzienniczek żywieniowy
– wstępny kwestionariusz
– potwierdzenie dnia i miejsca konsultacji.

Wypełnij 3 dniowy dzienniczek żywieniowy. 
Możesz go z łatwością wydrukować z załącznika lub samodzielnie stworzyć na zwykłej kartce papieru. Potrzebne będą wszystkie szczegóły o spożytych posiłkach i wypitych napojach, godzinach posiłków w ciągu ostatnich 3 dni. Dzienniczek omówimy wspólnie na spotkaniu i będzie bazą do nowych zaleceń i planów żywieniowych jak najbardziej zbliżonych do Twojego stylu życia i Twoich preferencji smakowych.

Jak wyglądają wizyty?

PIERWSZA WIZYTA
1 godzina

  • Zaczniemy od dokładnego wywiadu żywieniowo-zdrowotnego, pobrania wymiarów oraz zostaniesz poddany analizie składu ciała na certyfikowanym medycznym analizatorze TANITA aby sprawdzić Twoją masę ciała, ilość tkanki tłuszczowej, trzewnej, mięśni, wody oraz zostanie określony Twój wiek metaboliczny. Są to dane niezbędne do stworzenie dopasowanej właśnie do Ciebie diety oraz zaleceń.
  • Nadamy priorytet Twojemu zdrowiu i kondycji oraz zastanowimy się nad konkretnym planem na osiągnięcie Twoich osobistych celów.
  • Kolejnym krokiem będzie zastosowanie diety i zaleceń (dostępnych także on line) oraz wszelkich materiałów pomocnych w codziennej motywacji
  • Po kilku dniach od pierwszej wizyty otrzymasz stworzony specjalnie dla Ciebie jadłospis na 7 dni wraz z gotowymi przepisami, informacjami co do sposobu przygotowania potraw, listą zakupów oraz dodatkowymi zaleceniami dietetycznymi.
WIZYTA KONTROLNA
20-40 minut
Po 2 tygodniach odbędzie się wizyta kontrolna aby ocenić pierwsze efekty kuracji: analiza składu ciała, pomiary, ocenimy samopoczucie i naniesiemy dodatkowe zalecenia i ewentualne korekty do diety aby było ci jak najlżej i najsmaczniej.
Podczas tego spotkania możesz również zamówić jadłospis na kolejne etapy diety.
WIĘCEJ
Jeśli potrzebujesz, jest możliwy stały kontakt aby wspomóc Cię w realizacji programu żywieniowego i w razie potrzeby wprowadzić niezbędne jego modyfikacje. 
Możliwe jest przesyłanie własnych przepisów lub propozycji posiłków i możliwie dopasowywanie do diety. 
Stali klienci mają możliwość dodatkowe materiały jak np. przepisy okazjonalne, listy polecanych produktów, polecenia specjalistów oraz naturalnej suplementacji
 

Jeśli potrzebujesz, jest możliwy stały kontakt (wcześniej zarezerwowany) aby wspomóc Cię w realizacji programu żywieniowego i w razie potrzeby wprowadzić niezbędne jego modyfikacje.